Czwartek,  21  czerwca   2018 r.  Alicji, Alojzego, Rudolfa

2015 / 2016

Sport 2015 / 2016
Mini Piłka Nożna Chłopcy 30.10.2015r
II miejsce zawody miejskie, IV miejsce zawody powiatowe

Skład reprezentacji: Norbert Wiśniowski, Kamil Bilski,Mateusz Babraj, Jakub Tota, Filip Furmański Wojtek Janik, Dawid Goryczko, Krzysztof Studziński, Szymon Jarosz

Memoriał Pływacki im Jana Kota 28.10.2015r.
I miejsce Oliwia Wątorek 50 m styl dowolny,
IV miejsce Paweł Paszkot , Gabrysia Łach
I miejsce Mikołaj Babraj kl IIa ,
II miejsce Tomasz Dziuba kl Ia,
II miejsce Ida Zagorska kl.IIe
III miejsce Karolina Możdżeń IIb,
IV miejsce Staś Trojak I c, Igor Drabina.

Pozostali pływacy: Franciszek Węgrzyn, Nina Kuchno, Julia Anioł, Maja Paluch, Olivier Chwastek, Mateusz Chwastek, Natalia Czesak

Indywidualne Biegi Przełajowe 21.09.2015r
Amelia Górka, Kulasza Agnieszka, Włodarz Katarzyna, Goryczko Angelika, Czachurska Gabriela, Bodek Kamila, Janik Zofia Spyrka Aleksandra, Sroka Magda, Studziński Krzysztof, Juszczyk Jan, Gajewski Marcin, Wilk Michał, Budzyn Filip, Baran Mateusz, Grzyb Piotr, Marecki Jan

Angelika Goryczko II miejsce zawody powiatowe 25 miejsce w województwie

Mini Piłka Nożna Dziewcząt 09.10.2015r.
I miejsce zawody miejskie, II miejsce zawody powiatowe

Skład reprezentacji: Anna Prokop, Zuzanna Budzyn, Ola Spyrka, Oliwia Wątorek, Natalia Trojak, Angelika Goryczko, Wiktoria Urbańska, Gabrysia Czachurska, Julia Grzesik, Klaudia Kukla, Agata Kluz


,,Wściekłe Kociaki"

,,Wściekłe Kociaki" to nazwa naszego zespołu cheerleaders. Nazwę wybrano przewagą głosów w wyniku losowania.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce Batko za uszycie 27 strojów tanecznych dla dziewczynek.

Skład zespołu

Dziewczęta:
Julia Anioł, Oliwia Basista, Kamila Batko, Gabrysia Bej, Zosia Bidas, Karolina Bratek, Zuzia Cempura, Iza Chmielarz, Julia Dziurdzia, Larysa Faber, Nikola Hoffer, Ania Janik, Kinga Mika, Marcelina Kołacz, Patrycja Leśniak,Ola Marecka, Natalia Kania, Milena Rudka, Anna Sewiołek, Madzia Sewiołek, Anna Strojek, Madzia Strojek, Iza Sumara, Zuzia Sysło, Milena Święch, Julia Witowska, Gabrysia Zuzia

Chłopcy:
Maksymilan Leśniak i Krzysztof Rachwalski.