Czwartek,  21  czerwca   2018 r.  Alicji, Alojzego, Rudolfa

2016 / 2017

KOCHAM CIĘ BABCIU! KOCHAM CIĘ DZIADKU!

W dniu 27 stycznia 2017r. uczniowie klas zerowych przygotowali przedstawienie, tance i piosenki dla swoich ukochanych babć i dziadków.

Zachwycili ich pięknym śpiewem i tańcem „Krakowiaka”. W niejednym oku zaproszonych gości zakręciła się łza.

Na zakończenie uczniowie odśpiewali tradycyjne „Sto lat” i obdarowali swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Zabawa karnawałowa

Dnia 18 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0 – 3.

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy.

Radości i nadziei

„Radości przy wigilijnym stole Nadziei, którą wyraża Betlejemska Stajenka”

Słowa te pojawiły się w montażu słowno – muzycznym przygotowanym przez uczniów klas IIIa i IIIc wraz z wychowawcami (N.Wnękowicz i B. Strońską) z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Apel odbył się 22 grudnia 2016r.

Wiersze o tematyce świątecznej przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia pięknej prezentacji multimedialnej o tematyce świątecznej przygotowanej przez księdza Damiana Siciarza.

Wspólne kolędowanie zakończyło się występem chórku szkolnego przygotowanego przez M.Sobas.

Fabryka świątecznych ozdób i Lililand

Uczniowie klas pierwszych i drugich zwiedzili firmę „Szklana Gwiazda” w Brzesku. Zapoznali się ze wszystkimi etapami powstawania unikatowych szklanych ozdób. Podczas warsztatów dekorowali bombkę według własnego pomysłu.

Po zwiedzeniu fabryki uczniowie udali się do Lililandu, gdzie mieli wiele atrakcji i możliwości kreatywnego spędzania czasu.