Poniedziałek,  15  października   2018 r.  Jadwigi, Teresy, Florentyny

2016 / 2017

Świąteczna lekcja w Muzeum

Podczas godzinnego spotkania poznali zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie wykonali ozdoby choinkowe i zawiesili je na choince.

„Szlachetna paczka”

Podsumowanie akcji „Szlachetna paczka” w naszej szkole.

Kierując się odruchem wrażliwego serca na cel ufundowania „szlachetnej paczki’ zebraliśmy kwotę 3762 złote i 2 grosze. Złożyły się na nią składki we wszystkich klasach, indywidualne wpłaty Rodziców do skarbonki, fundusze uzyskane ze sprzedaży pierniczków upieczonych przez klasy 3d i 3 e oraz ciast, słodyczy i napojów dostarczonych indywidualnie przez nauczycieli i uczniów podczas zabawy andrzejkowej. Szczególnie smakowały wszelkie nauczycielskie wypieki, sprzedawane za 1 zł.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za inicjatywę rodzicowi z klasy 6 a- panu Krawczykowi, który wraz z zespołem „Exotic Band” przygrywał do tańca przez kilka godzin całej społeczności szkolnej.

Za uzyskane pieniążki zakupiliśmy potrzebne wybranej Rodzinie dary ( żywność, środki czystości, odzież, zabawki, przybory szkolne, leki), które zapakowaliśmy do 25 mniejszych i większych paczek.

W sobotę 10 grudnia pani Marta Gałczyńska- Stolarska, dobry duch tej inicjatywy, przekaże prezenty do magazynu „Szlachetnej paczki”.

Dzień Patrona Szkoły

Fotorelacja z obchodów dnia Patrona Szkoły.

Konkurs Young Reporter

Zadanie konkursowe polegało na kreatywnym ozdobieniu rękawiczki zimowej przy użyciu dowolnych materiałów plastycznych, ozdób, dodatków krawieckich itp.

Zabawa Andrzejkowa

Fotorelacja z zabawy.