Czwartek,  21  czerwca   2018 r.  Alicji, Alojzego, Rudolfa

2017 / 2018

Konkurs ortogrficzny

W międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół podstawowych z klas III przeprowadzonego w dniu 14.05.2018 r. w PSP nr 1 w Bochni naszą szkołę reprezentowało troje uczniów Magdalena Paruch, Larysa Faber i Dezyderiusz Tkaczyk.

Dwójka z nich znalazła się w ścisłym gronie finalistów

Magdalena Paruch uczennica kl. III B zajęła I miejsce, a Dezyderiusz Tkaczyk uczeń kl. III D III miejsce

Gratulujemy !

XVI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

„Kolęduje Tobie Moje Serce ‘’

8 stycznia 2018r. w szkole odbyły się eliminacje szkolne do XVI Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Bochni.

W naszej szkole w eliminacjach szkolnych wzięli udział uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I –III.

Byli to:
Daniel Maliszczak, Wiktoria Ryndak, Magdalena Bej, Kamil Cygnarowicz, Emilia Kleczyńska, Karina Wilczyńska, Natalia Mucha, Piotr Wnęk, Ewa Piela, Iga Korta, Karolina Topolska, Małgorzata Paszkot, Katarzyna Kukuła, Wiktoria Nowak, Amelia Szewczyk, Jagoda Święch, Gabriela Mroczek, Maja Smoter, Lena Wiśniowska, Wiktoria Kasprzyk, Gabriela Bej, Karol Guzik, Jakub Karasiński, Magdalena Paruch, Bartłomiej Dyka, Gabriel Węgrzyniak, Magdalena Sewiołek, Nikola Hoffer, Joanna Serafin, Zuzanna Cempura.:

Dzieci śpiewały przygotowaną kolędę lub pastorałkę. Konkurs rozgrywany był w czterech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I, klasy II, klasy III.

Komisja konkursowa wyłoniła dzieci, które będę reprezentować naszą szkołę w eliminacjach międzyszkolnych:

  • Emilia Kleczyńska – 0b
  • Małgorzata Paszkot – Ic
  • Amelia Szewczyk – IIa
  • Wiktoria Kasprzyk – IIIa

Gratulujemy !

Konkurs plastyczno - językowy na najpiękniejszy kalendarz adwentowy

W konkursie plastyczno- językowym na najpiękniejszy kalendarz adwentowy brali udział uczniowie z klas siódmych.

Prace oceniane były według następujących kryteriów:

1. Prawidłowość wykonania zadania
2. Samodzielna praca
3. Oryginalność i pomysłowość
4. Estetyka wykonania

Laureatami konkursu zostali:

  • Miejsce 1 uczennice z klasy 7 b : Natalia Nowotny i Kornelia Strojna (zespół dwuosobowy)
  • Miejsce 2 : ex aequo Kamil Wnęk (kl.7a) i Kacper Pierzchalski (kl.7a)
  • Miejsce 3: ex aequo Zofia Janik (kl.7c) i Krzysztof Tota (kl.7c)

Gratulujemy laureatom, dziękujemy za twórczą pracę wszystkim uczestnikom.

Strony: