Piątek,  21  lipca   2017 r.  Daniela, Diany, Wawrzynca

slideshow

Szlachetna Paczka

Kierując się odruchem wrażliwego serca na cel ufundowania „Szlachetnej Paczki" zebraliśmy kwotę...

Dzień Patrona Szkoły

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Dzień Patrona Szkoły.

Konkurs Young Reporter

Dzieci z naszej szkoły przygotowały prace na konkurs Young Reporter "PAPIER, NOŻYCE, RĘKAWICE!"

Zabawa Andrzejkowa

22 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa połączona z akcją „Szlachetna paczka”. Cała społeczność szkolna bawiła się przy zespole Exotic Band. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Konkursy polonistyczne

14 i 15 listopada 2016r. odbyły się I etapy konkursów „Z poprawną polszczyzną na co dzień” oraz „Z ortografią na co dzień”. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Tak też było tym razem. Łącznie w obu konkursach wzięło udział 167 uczniów. Niektórzy próbowali swoich sił w dwóch. Czekamy na wyniki i trzymamy za wszystkich kciuki.