Czwartek,  14  listopada   2019 r.  Rogera, Serafina, Wawrzynca

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

,,I znów wróciliśmy do szkoły Jesteśmy opaleni, wypoczęci i pełni cudownych wspomnień…”

Tymi słowami uczniowie klas trzecich zainaugurowali uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/20.

Recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc trzecioklasiści powspominali wakacje, przywitali szkolne mury, koleżanki i kolegów.

Pani dyrektor Barbara Krakowska przywitała rodziców, nauczycieli i uczniów.
Wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzyła, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla nich miejscem do którego z chęcią będą przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Po uroczystości uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas na swoją pierwszą w tym roku szkolnym lekcję wychowawczą.